Milion dolarów Bitcoin Whale mówi, że inwestorzy powinni śledzić dwa Altcoiny w dodatku do BTC

Szczery wieloryb Bitcoin Era, który rzadko okazuje sympatię do czegokolwiek innego niż BTC mówi, że dwa kryptońskie aktywa mają potencjał.

Pseudonimowy inwestor znany jako Joe007 mówi, że UNUS SED LEO (LEO) może być solidnym wyborem dla inwestorów chcących zdywersyfikować swój kryptoński portfel.

„W normalnym świecie, niezwykle niska korelacja LEO uczyniłaby z niego pożądany instrument dywersyfikacji w zakresie budowy portfeli kryptograficznych. Ale oczywiście, inwestorzy kryptońscy są zbyt zajęci uganianiem się za najnowszą pompą gównianą, by nawet zwrócić na siebie uwagę“.

LEO jest tokenem użytkowym ERC20, który działa na łańcuchach blokowych Ethereum i EOS.

Posiadacze LEO korzystają z wielu korzyści na kryptonimie Bitfinex, w tym zniżki na opłatę za przejęcie, obniżenie opłat za udzielenie pożyczki oraz zniżki na wpłaty i wypłaty kryptograficzne i fiatowe.

Joe, który jest znany z obstawiania dużych zakładów na krypto wymiany Bitfinex, mówi, że inna moneta na jego liście jest Binance Coin (BNB). Inwestor mówi, że żeton ten oferuje przypadek użycia, który odróżnia go od innych aktywów kryptograficznych.

Binance Coin jest żetonem użytkowym emitowanym przez giełdę Binance. Posiadacze BNB otrzymują rabaty przy używaniu monety do uiszczania opłat transakcyjnych na Binance i Binance DEX. Posiadacze mogą również korzystać z BNB przy płaceniu za towary i usługi dla wybranych handlowców.

Ponieważ popyt zarówno na BNB, jak i LEO jest częściowo napędzany przez wydajność ich odpowiednich giełd kryptograficznych, Joe mówi, że mają one dodatkowy potencjalny przypadek wykorzystania, poza tym, że są po prostu cyfrową formą pieniędzy.

„Nie brałbym pod uwagę LEO czy BNB gówna, w rzeczywistości – ponieważ nie starają się one być przede wszystkim pieniędzmi („monetami“). Jeśli cokolwiek, to są one scentralizowanymi aktywami kryptograficznymi.“

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.